KONST / Litografier / Färglitografi 13486034
nr 1348 6034
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), "Cornelius Vreeswijk". Motivet: 41x28 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:36:35
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström